Kalendár podujatí - 2010

|2006|2007|2008|2009|2010|2011|2012|2013|2014|2015|2016|2017|2018|2019|


Dátum Čas Názov Miesto Kontakt
25.09.2010 00:00 Majstrovstva Slovenska furmanov VIKARTOVCE Jozef Puškár st., 0903547940, Petrenka 0905675590 Výsledky

Vysledková listina z Majstrovstiev Slovenska furmanov - VIKARTOVCE 25.9.2010            
                           
Štart. Meno furmana Obec meno koňa Disciplína Umiest- Disciplína  Umiest- Disciplína  Umiest- Disciplína Umiest- Body Celkové
číslo Meno pomocníka bydlisko   č.1 nenie č.2 nenie č.3 nenie č.4 nenie celkom umiest.
                           
1. Avuk František Belá n/Cir. Santus 6;45:84 7. 3;46:48 11. 5;43:95 15. 30,65 m 9. 42 10
  Haburaj Michal   Santa             5 kl.      
2. Francisty Ján st. Krupina Batis 6;58:13 10. 3;34:17 9. 4;23:53 8. 2,74 m 17. 44 13
  Francisty Ján ml.   Pralin             2 kl      
3. Sláva Ján Hrochoť Mišo N 17. 3;45:38 10.   17. 20,59 m 16. 60 17
  Kapec Jozef   Buro             4 kl      
4. Kitaš Pavol Golianovo Narex 6;05:12 1. 3;24:38 8. 4;19:06 6. 23,55 m 14. 29 6
  Kitaš Peter   Miško             4 kl      
5. Pardus Peter Hniezdne Cigáň 7;11:47 11. 3;06:27 3. 4;22:53 7. 40,74 m 4. 25 5
  Francisty Ján st.   Kuba             5 kl.      
6. Bratko Jozef Matiaška Pejo 6;48:49 8. 3;56:06 15. 4;24:12 9. 24,55 m 12. 44 12
  Jurko Jozef   Bandy             4 kl      
7. Petrenka Jaroslav Vikartovce Julka 7;23:82 12. 3;52:11 14. 4;33:29 11. 30 m 10. 47 15
  Mirko Martin   Katka             4 kl      
8. Raškevič Michal Kamienka Buba N 17. 2;58:29 1. 3;35:02 2. 49,30 m 1. 21 3
  Raškevič Maroš   Fukso             5 kl.      
9. Čopjak Ján Jakubany Pejko 6;39:90 5. 3;51:28 13. 4;11:17 5. 31,84 m 8. 31 7
  Rybovič Štefan   Pejko             5 kl.      
10. Suško Ján Belá n/Cir. Gaštan 6;32:84 4. 2;58:51 2. 3;36:85 3. 38,80 m 5. 14 1
  Čižmár Roman   Kuba             5 kl.      
11. Sudár Miroslav Slat.Lazy Alina N 17. 3;24:27 7. 3;51:60 4. 20,64 m 15. 43 11
  Bajnok Jozef   Siva             4 kl      
12. Zajac Jaroslv Hniezdne Šargo 6;41:53 6. 3;13:25 4. 5;14:03 12. 19,31 m 3. 25 4
  Pardus Peter   Mišo             5 kl.      
13. Pehanič Ján Poruba p.Vih. Princ 7;46:31 13. N 17. 4;28:41 10. 44,23 m 2. 42 9
  Ignác Václav   Rambo             5 kl.      
14. Žilík Peter Brezno Ada 6;29:19 3. 4;40:84 16. 5;27:64 13. 24,37 m 13. 45 14
  Žilík Pavol   Gaštan             4 kl      
15. Kondula Ján Kráľ.Lehota Fedor N 17. 3;49:01 12. 5;30:19 14. 29,14 m 11. 54 16
  Koščák Ondrej   Gaštan             4 kl      
16. Francisty Ján ml. Krupina Diva 6;52:94 9. 3;17:40 5. 5;57:06 16. 36,27 m 6. 36 8
  Francisty Ján st.   Tango             5 kl.      
17. Chobor Peter Pavlovce Kari 6;24:81 2. 3;18:79 6. 3;26:01 1. 32,30 m 7. 16 2
  Chobor Pavol   Šargo             5 kl.      
                           
  Hlavný rozhodca : Jozef Puškár ml.;  Riaditeľ súťaže: Ing. Vladimír Šavel            

Fotogaléria

Kalendár

Aktuálne podujatia:

Kontakt

V pripade akychkolvek informacii kontaktujte predsedu AFuS-u:

JOZEF PUŠKÁR
Kúpeľná 39
962 37 Kováčová

Mobil: +421 903 547 940
E-mail: puskar58@gmail.com