Kalendár podujatí - 2019

|2006|2007|2008|2009|2010|2011|2012|2013|2014|2015|2016|2017|2018|2019|


Dátum Čas Názov Miesto Kontakt
22.06.2019 09:00 Súťaž furmanov s ťažnými koňmi Torysa -ihrisko v centre Viliam Ištoňa, 0905 391 020 Výsledky

Výsledky súťaže furmanov"TORYSA 22.6.2019"                  
                         
Štart Meno furmana Obec Meno Disciplína Umiestn. Disciplína Umiestn. Disciplína Umiestn. Body  Celkové  
číslo pomocník bydlisko koňa číslo 1   číslo 2   číslo 3   celkom umiestn.  
                         
1. Dvorščák Stano Torysa Amor 3;32,85       10. 5;14,85        3. P,P, 3,20        4. 17        5.  
  Čopjak Ján   Pejo 5;32,85   6;14,85   103,20 m        
2. Raškevič Michal Kamienka Cigán 3;40,89        7. 5;06,21        4. P,P,P, 5,60        2. 13        3.  
  Polomčák Vlado   Belo 4;00,89   6;26,21   155,60 m        
3. Ďurica Ladislav Brezovica Kubp 3;36,70        4. 6;29,09        5. P, 42,90 m        7. 16        4.  
  Merta Peter   Cigán     6;39,09   92,90 m        
4. Ďuricová Veronika Brezovica Gaštan 5;26,74        11. 9;03,94        9. 37,20 m       11. 31       11.  
  Lukač Marek   Bartek 5;36,74   9;43,94            
5. Pardus Peter Hniezdne Jabko 3;59,81         6. 6;10,36        6. p, 40,97 m        8. 20        7.  
  Raškevič Michal   Ratlik     7;40,36   90,97 m        
6. Pehanič Ján Poruba p. Kattón 5;27,04         9. 7;07,58        11. P, 44,95 m        5. 25        9.  
  Suško Ján Vihorlatom Jerry           N   94,95 m        
7. Charitún Juraj Poša Šargo 3;30,17         3. 6;31,70         7. p, 40 m        9. 19        6.  
  Suško Ján   Mišo     7;51,70   90 m        
8. Suško Ján Belá nad Kary 3;13,93         1. 4;10,09         1. P,P,p,25,55        1. 3         1.  
  Štofík Jan Cirochou Cézar     4;20,09   175,55 m        
9. Zimný Vlado Vranov n. Sara 3;43,77         5. 8;07,31         8. 40,37 m        10. 23         8.  
  Ďurica Ladislav Topľou Kaťa     9;07,31            
10. Ďurica Rastislav Brezovica Mižo 3;03,96        2. 4;52,10         2. P,P, 9,60 m         3. 7         2.  
  Ďurica Patrik   Mišo 3;13,96   5;02,10   109,60 m        
11. Podhorská Zuzana Turčianske Anoxa 4;00,83        8. 6;17,86        11. P, 44,87 m         6. 25        10.  
  Chromec Ľubomír Kľačany Luna 4;10,83          N   94,87 m        
                         
  Riaditeľ súťaže: Angelovič Albín;   Hlavný rozhodca: Michňa Jozef            
            Rzhodca: Petrenka Jaroslav; Techn. komisár: Grega Viliam  
  Disciplíny: 1. rýchlostná; 2. Práca s drevom; 3. Silová                
  Stav kolbiska výborný                    
  Komentátor výborný                    
  Počasie : polooblačné                    
  Protesty: neboli                      
  Počet divákov: cca 700                    
                         
                       
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
               
               
                   
                       
                       
                       
                         
                       
                         

Fotogaléria

Kontakt

V pripade akychkolvek informacii kontaktujte predsedu AFuS-u:

JOZEF PUŠKÁR
Kúpeľná 39
962 37 Kováčová

Mobil: +421 903 547 940
E-mail: puskar58@gmail.com