Kalendár podujatí - 2010

|2006|2007|2008|2009|2010|2011|2012|2013|2014|2015|2016|2017|2018|2019|


Dátum Čas Názov Miesto Kontakt
17.04.2010 00:00 o Hniezdnianský chomút Hniezdne Peter Pardus 0902472810 Výsledky

Hniezdňanský chomút 2010   Hniezdne 17.4.2010

 

Štar. číslo                   Kone               1. disciplína        2. disciplína     3. disciplína         Cel. poradie   Domovina

1.   Peter Pardus           Kuba, Cigán  3:52,10     3.         5 b            33,20 m       3.            11           2.       Hniezdne

2.   Jaroslav Petrenka   Kata, Pejo    3:59,66     7.           15,5 b        4 m           14.         36,5          8.      Vikartovce

3.   Ľuboš Dobrotka   Gaštan,Jumbo  3:24,69   2.           9 b            21,75 m     10.        21            5.      Chrenovec - Brusno

4.   Michal Raškevič  Kuba,Fukso     3:45,29    4.         1,5 b           40,80 m      1.          6,5             1.      Kamienka

5.   Ján Suško         Kubo,Gaštan  3:49,38      5.           6 b            38,18 m     2.           13              3.      Belá

na/Cirochou

6.   Lukáš Pardus   Maco, Fukso    4:37,78     12.         17 b            20,48 m     12.         41            12.       Hniezdne

7.   Ján Krišanda    Pejo, Gaštan    4:48,28     13.         25,5 b         20,65 m    11.          49,5         14.        Haligovce

8.   Ján Sláva         Pejo, Namor   10:00,47    14.         21 b             24,06 m     7.           42           13.       Hnúšťa

10. Jaroslav Zajac  Gňady, Mišo     3:49,66     6.          13 b             24,72 m     6.           25            6.       Hniezdne

11. Jozef Porvazník  Erik, Mišo     4:04,72      9.         17,5 b           20,44 m    13.           39,5        10.       Modrá

n/ Cirochou

12. Ján Čopjak       Mišo, Pejo     4:16,25      10.       21 b              22,00 m       9.           40         11.        Jakubany

13. Ján Kondula    Gaštan, Fukso 4:35,40     11.       15 b              29,55 m       4.           30           7.        Malužina

14. Ján Francisty  Tango, Batis     3:57,62      8.       21 b              24,05 m       8.            37          9.       Krupina

15. Peter Chobor   Mišo, Kary       3:06,60      1.       15 b              25,68 m       5.            21           4.         Pavlovce

Riaditeľ súťaže: Peter Pardus Hlavný rozhodca: Jozef Puškár ml.    Rozhodca: Jozef Michňa, Peter Žilík ml. Tech.komisár: Peter Žilík st.

 

Fotogaléria

Kalendár

Aktuálne podujatia:

Kontakt

V pripade akychkolvek informacii kontaktujte predsedu AFuS-u:

JOZEF PUŠKÁR
Kúpeľná 39
962 37 Kováčová

Mobil: +421 903 547 940
E-mail: puskar58@gmail.com